Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
(+ 371) 29535007
Latviešu
Latviešu
English
Valoda: Latviešu
Latviešu
English
(+ 371) 29535007
0

Šī privātuma politika izklāsta veidus, kādos internetveikals  www.karla.lv lieto un aizsargā jebkuru informāciju, kuru Jūs sniedzat, lietojot mūsu interneta veikalu.
Internetveikals www.karla.lv apņemas aizsargāt Jūsu privātumu. Kad internetveikals www.karla.lv lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, lai Jūs tiktu atpazīts mājaslapā, mēs apliecinām, ka tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai.
Internetveikals www.karla.lv var mainīt šo privātuma politiku laiku pa laikam, atjaunojot informāciju šajā lapā, tādēļ aicinām Jūs laiku pa laikam ieskatīties šajā lapā, lai pārbaudītu, vai nav veiktas kādas izmaiņas, ar kurām Jūs nebūtu apmierināts.

Kādus datus mēs ievācam?Mēs varam ievākt šādu informāciju:
Vārdu, Uzvārdu;
Kontaktinformāciju (ieskaitot e-pasta adresi un/vai telefona numuru);
Demogrāfisku informāciju (adresi, pasta indekss,);
Citu informāciju attiecībā uz klientu aptaujām un piedāvājumiem;Mēs ievācam šo informāciju, lai saprastu Jūsu vajadzības, un piedāvājam Jums pēc iespējas labāku apkalpošanu, šādu iemeslu dēļ:Iekšējo datu veikšanai;
Preču un pakalpojumu uzlabošanai;
​Periodiskai reklāmmateriālu sūtīšanai (par jaunām precēm, īpašajiem piedāvājumiem vai citu līdzīga veida informāciju), kas, mūsuprāt, liktos Jums noderīga vai interesanta, lai saņemtu to e-pastā;

Laiku pa laikam mēs varētu ar Jums sazināties izpētes mērķiem, izmantojot Jūsu e-pasta adresi, telefonu, faksu vai pasta adresi. Mūsu mērķis ir pielāgot mājaslapu Jūsu interesēm.DROŠĪBA

Mēs apliecinām, ka Jūsu informācija pie mums ir drošībā. Lai novērstu nepilnvarotu pieeju informācijai vai tās izpaušanu, mēs esam veikuši fiziskas, elektroniskas un organizatoriskas procedūras, lai pasargātu un nodrošinātu elektroniski ievāktās informācijas privātumu.

Kā mēs lietojam sīkdatnes, (ko angliski sauc par cookies)?

Sīkdatne jeb cookie ir mazs fails, kas jautā atļauju tikt izvietotam Jūsu datora cietajā diskā. Tiklīdz Jūs tam piekrītat, fails tiek pievienots un sīkdatne palīdz analizēt datu plūsmu pārraides tīklā vai informē par kādas vietnes apmeklēšanu. Sīkdatnes atļauj interneta aplikācijām reaģēt uz Jums individuāli. Interneta aplikācija var pielāgot tās darbības Jūsu vajadzībām, interesēm, tam, kas Jums patīk vai nepatīk, savācot un atceroties informāciju, ko Jūs lietojat.

Mēs lietojam datu plūsmas sīkdatnes, lai atpazītu lapas, kas tiek lietotas. Tas mums palīdz analizēt datus par mājaslapas plūsmu un uzlabot mūsu mājaslapu, lai pielāgotu to mūsu klientu vajadzībām. Mēs lietojam šo informāciju tikai un vienīgi statistikas analīzes mērķiem. Kopumā sīkdatnes palīdz mums apgādāt Jūs ar labāku mājaslapu, sekojot tam, kuras lapas Jums šķiet noderīgas un kuras – ne. Sīkdatne nekādā veidā nesniedz mums pieeju Jūsu datoram vai jebkādai informācijai par Jums, izņemot datus, ko Jūs pats vēlaties mums sniegt. Jūs varat izvēlēties vai noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa interneta pārlūku pieņem sīkdatnes, taču parasti Jūs tās varat pārveidot, izvēloties noraidīt sīkdatnes, ja to vēlaties. Tas var traucēt Jums izmantot visas mājaslapas priekšrocības

Saites uz citām mājaslapām

Mūsu mājaslapa var saturēt saites uz citām mājaslapām, kas saistītas ar mūsu interesēm. Tomēr, tiklīdz Jūs pametat mūsu mājaslapu, sekojot saitei uz citu lapu, mēs par to neesam atbildīgi un nespējam kontrolēt notiekošo citās lapās. Tāpēc nevaram būt atbildīgi par Jūsu aizsardzību un privātumu gadījumos, ja Jūs norādāt informāciju citu lapu apmeklēšanas laikā. Šī privātuma politika attiecas tikai uz mūsu lapu, nevis uz citām lapām. Tāpēc, izejot no mūsu lapas, Jums ir jāņem vērā šis brīdinājums un jāņem vērā apmeklētās lapas privātuma politika.

PERSONĪGĀS INFORMĀCIJAS KONTROLĒŠANA
Jūs varat izvēlēties ierobežot personiskās informācijas ievākšanu šādos veidos:
Ja Jūs esat iepriekš atļāvis/usi izmantot personīgos datus tiešiem mārketinga mērķiem, taču esat pārdomājis/usi, Jūs varat no tā atteikties un informēt mūs par to, uzrakstot mums uz karla@karla.lv

Mēs nepārdosim, neatklāsim, neizplatīsim Jūsu personisko informāciju trešajai personai, ja vien mums nav Jūsu atļaujas vai to nepieprasa likums.
Ja Jums, šķiet, ka jebkura informācija vai dati, kas mums ir pieejami par Jums, ir nepareizi vai neprecīzi, lūdzu, uzrakstiet mums e-pastu pēc iespējas ātrāk uz iepriekšminēto e-pasta adresi. Mēs nekavējoties izlabosim neprecīzo vai nepareizo informāciju.