Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
(+ 371) 29535007
Latviešu
Latviešu
English
Valoda: Latviešu
Latviešu
English
(+ 371) 29535007
0

Karla ir mākoņu princese, un viņai patīk viss gaišais un greznais! Grācija, vieglums un maigums Karlas  piedzīvojumos ir tas, kas liek smaidīt un sirdij līksmot! Karla sapņo par karaliskām debesu ballēm un neaizmirstamiem svētku brīžiem. Karla ir blakus visos Tavos svētkos, kristībās, raudzībās, kāzās un dzimšanas dienās. Pie tevis ciemos Karla nāk ar gaišām domām un katrā viņas dāvanā būs kripata Karlas mākoņu, un prieka! 
PAR ZIMOLU

​"Karla" misija ir radīt patīkamas sajūtas, komfortu, prieku bērnos un viņu vecākos! Prieku dāvināt, prieku saņemt un prieku valkāt!

“Karla” klienti ir cilvēki, kas novērtē kvalitāti, komfortu, skaistu un lakonisku dizainu. Tie ir cilvēki, kuri tic, ka jau no bērnības svarīgi bērniem radīt priekšstatu par vērtībām. “Karla” klienti priecājas par dzīvi, saskata skaistumu detaļās un labprāt iepriecina sevi un mīļos arī ikdienā.
“Karla” piedāvā Latvijā ražotus aksesuārus, lai priecētu gan zīdaiņus, gan mazuļus, gan viņu vecākus un draugus. Tie sevī ietver roku darbu, kvalitāti, mīlestību un iedvesmu, ko rada bērni. Aksesuāri ir tamborēti un adīti no merino vilnas, apstrādāti ar mākslīgo kažokādu, mežģīnēm un pērlēm.

Karla ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots 2014. gadā, Rīgā - Latvijā. Tā dibinātāja un izveidotāja ir Jeļena Blate -Deksne.

Zīmols “Karla” dzima kā mana vēlme mazuļa gaidīšanas laikā siltās sajūtas ietērpt fiziskā materiālā. Tā tapa pirmie “Karla” zābaciņi. Tie bija pūkaini, gaiši un mīksti kā mākoņi, tāpēc arī “Karla” tika nosaukta par mākoņmeiteni, kas nesa tālāk šo sajūtu citiem. Mazulis ir kā brīnums, tīrs, gaišs un unikāls, kas liek pieaugušajiem kļūt labākiem. Tāpēc Karlas izstrādājumi izceļas ar lakonisku dizainu, tīrām krāsām un spēcīgu individualitāti, izmantojot tādus materiālus kā kažokādas, mežģīnes un pērles.

Zīmols līdz ar bērniem aug un mērķtiecīgi attīstās. Priecē un ļauj ietērpt vissirsnīgākās sajūtas un vēlējumus Karla izstrādājumos, dāvājot tos mazulim nākot pasaulē, raudzībās un citos īpašos, priekpilnos brīžos, kad vēlamies paust mīlestību.

​Kaut ko radot, Tu laid to caur sevi – savu dvēseli.
Ar mīlestību,

Jeļena